Textile Automation Textile Automation Textile Automation Textile Automation Textile Automation
 
 
Textile Automation Sales Ltd - Wyłączny dystrybutor oryginalnych urządzeń firmy Detexomat oraz części zamiennych
TAS TAS
 
 
 
Textile Automation Sales Ltd
O firmie
Lista części zamiennych
Zdjęcia części zamiennych
Montaż urządzeń linii Autogusset
Nowe urządzenia
Urządzenia odnowione/używane
Montaż zespołu HS & VHS Toe
Podręczniki
Zestawy do modernizacji
Kraj
Kontakt
Zapytania ofertowe
Textile Automation Sales Ltd
 

Kliknij, aby zobaczyć mapę dojazdu
Kliknij, aby zobaczyć mapę dojazdu

 

O firmie

Textile Automation Sales jest angielskim spadkobiercą zakładu DETEXOMAT. Od 1998 przedsiębiorstwo zajmuje się handlem częściami zamiennymi, urządzeniami i innym sprzętem pomocniczym, używanym w przemyśle pończoszniczym. Wraz z nabyciem praw własności intelektualnej do rysunków maszyn, patentów, znaków handlowych itp, należących do firmy Detexomat, przedsiębiorstwo Textile Automation Sales odziedziczyło jej wiedzę i tradycję. Posiada również doświadczenie należące do poprzedniego zakładu, ponieważ osoby zatrudnione w Textile Automation Sales są byłymi pracownikami firmy Detexomat. Przekazują oni swoją wiedzę do T.A.S., dostarczając najwyższej jakości usługi obecnym oraz nowym użytkownikom urządzeń Detexomat.

Co więcej, T.A.S. dostarcza również w pełni odnowione oraz używane maszyny do zakończania palców, klinów i zszywania rajstop oraz męskich skarpet. Oferuje także szeroki wybór części zamiennych do wielu innych urządzeń pończoszniczych i dziewiarskich.

Wszystko produkcja nowych i remontowanych maszyn Detexomat i części zamiennych odbywa się w Wielkiej Brytanii

Działalność firmy opiera się na tradycyjnych wartościach, takich jak jakość, rzetelność i odpowiednia obsługa klienta. Sukces firmy nie jest mierzony wyłącznie w obrotach lub zyskach, lecz także we wzrastającej liczbie zadowolonych klientów.

T.A.S. stara się spełnić wszystkie wymagania swoich klientów.eXTReMe Tracker
 
 
© Copyright Textile Automation Sales Ltd Strona zaprojektowana przez EMS Internet Lista części zamiennych Kontakt Zapytania ofertowe